Vyřízení hypotéky můžete mít bez zbytečných poplatků s ročním úrokem od 4,69% p.a.

Jak bude vypadat vaše splátka zjistíte v mé hypoteční kalkulačce. Úrokové sazby pravidelně aktualizuji.


SPOČÍTAT SPLÁTKY

Podání na katastr nechte na mě

Když o to budete stát, mohu za vás podat zástavní smlouvy na katastr.

Pojištění hypotéky a nemovitosti

Pojištění úvěru a nemovitosti u mě máte vždy se zvýhodněnou cenou a platíte vždy jen za to, co skutečně potřebujete.

Udělejte první krok k novému bydlení!

Nebuďte na to sami!
Analýzu trhu a zdlouhavé papírování nechte na mě. Jednoduše vyplňte hypoteční dotazník a pustíme se do toho!


Na co všechno si lze vzít hypotéku?

Pro každou situaci, kterou potřebujete profinancovat, existuje určitý typ úvěru.  Žádná hypotéka není stejná!

Na koupi bytu, domu nebo stavebního pozemku

Hypotékou lze zafinancovat nákup starší, tak i nové nemovitosti (například o developera) nebo stavebního pozemku, na kterém budete chtít v budoucnu stavět.

Na nákup nemovitosti na pronájem

Hypotéku lze využít také na nákup nemovitosti za účelem jejího pronájmu. Hypoteční páku je možné využít až do výše 90% hodnoty zástavy se standardní dobou splatnosti.

Na rekonstrukci

Pokud potřebujete provést modernizaci nebo rekonstrukci staršího domu, pak hypotéka může být ta správná volba. Navíc pokud rekonstrukcí snížíte energetickou náročnost budovy, lze získat i slevu na úrokové sazbě.

Na výstavbu rodinného domu

S hypotékou lze financovat jak výstavbu rodinného domu svépomocí, tak i výstavbu na smlouvu o dílo se stavební firmou. Financovat lze i dřevostavby nebo montované domy.

Na koupi družstevního bytu

Úvěrem lze financovat nákup družstevního bytu (podílu) i když zrovna nemáte k dispozici jinou nemovitost do zástavy anebo i přes to, pokud družstvo nesouhlasí s převodem do osobního vlastnictví.

Na proplacení nákladů na pořízení bydlení

Koupili jste nemovitost "za hotové" a nyní potřebujete peníze proplatit zpět na další investice? Zpětné proplacení nákladů spojených s pořízením nebo rekonstrukcí nemovitosti lze až 3 roky zpětně.

Na vypořádání dědictví nebo společného jmění manželů

Vyplatit dědický podíl nebo manžela ze SJM lze i hypotékou. Vše je možné realizovat nejdříve, jakmile budete mít v ruce pravomocný rozsudek o rozvodu nebo dohodu o vypořádání dědictví.

Na cokoliv bez dokládání účelu

Neúčelový úvěr můžete použít prakticky na cokoliv pouze za předpokladu, že bude daný úvěr zajištěný nemovitostí. Počítejte zde však s tím, že každá banka má pro tento typ úvěru jiné podmínky (LTV, splatnost, maximální výše úvěru...)
... a na mnohé další
VYPLNIT DOTAZNÍK

Jak probíhá  žádost o hypotéku?

Moc dobře vím, jak je těžké pouštět se do něčeho, o čem vlastně nic moc nevíte a jak je stresující nevědět, co přesně máte kdy udělat, zařídit a jaký to přinese výsledek. Také moc dobře znám ten pocit strachu, abyste neudělali špatné rozhodnutí.


Osobně probereme vaši situaci i to, co potřebujete řešit. Ujasníme si priority a cíle.
Připravím vám návrh financování a kalkulaci úvěru. Začneme pracovat na podkladech k úvěrové žádosti.
Jakmile jsou podklady k žádosti kompletní, zpracuji úvěrovou žádost a po vašem odsouhlasení provedu kontrolu registrů.
Úvěrová žádost putuje do banky, kde se následně zpracuje odhad zástavní hodnoty nemovitosti.
Úvěr je schválen! Posílám vám návrh smluvní dokumentace k odsouhlasení.
Následuje podpis úvěrové smlouvy, kupní smlouvy a zástavních smluv.
Čerpání úvěru.  Po vyplacení úvěru přichází na řadu převod vlastnictví na katastru.
Následuje předání nemovitosti a doložení aktuálního listu vlastnictví do banky.

Na co se nejčastěji ptáte

Potřebuji zjistit na jakou výši hypotéky dosáhnu. Poradíte mi?

I když teprve zvažujete koupi nemovitosti a ještě jste se konkrétně nerozhodli, můžu vám i tak zpracovat možnosti hypotéky, včetně částky a podmínek, za kterých byste mohli hypotéku získat. Hledání nemovitosti pak budete mít jednodušší.
Potřebuji poradit, jak se na hypotéku správně připravit a zvýšit tak své šance na schválení úvěru. Umíte i s tímto pomoci?

Samozřejmě! Jsem tu, abych vám pomohla. Můžete se u mě objednat na bezplatnou konzultaci, během které vám ráda poradím, jak se správně připravit na hypotéku a zvýšit tak vaše šance na schválení úvěru.
Co stojí vaše služby?

Běžné vyřízení úvěru je zdarma- nic si neúčtuji. Pouze specifické konzultační a finanční služby jsou zpoplatněné individuálně (optimalizace finančních produktů, zpracování develeperského financování a financování podnikatelů).
22. 2. 2023
Pojištění schopnosti splácet- má smysl (?)

Bankopojištění nebo také Cardif, jaká je praxe? V rámci hypotečních úvěrů je možné pojistit právě výpadek/ snížení příjmů v době pracovní neschopnosti a to v důsledku úrazu i nemoci případně invalidity III. stupně. Pojištění schopnosti splácet, někdy také známé pod názvem bankopojištění nebo jednoduše Cardif slouží pro zajištění splátek hypotečního úvěru, tedy pojistné plnění nejde […]

Přečíst
14. 2. 2023
Jak přemýšlet o hypotéce a co je to efektivní úrok.

Než podepíšete smlouvu o úvěru, měli byste se zajímat o to, jak je tento úvěr drahý. Kolik vás vlastně bude celkem stát. Když si kupujete dovolenou nebo třeba nějakou elektroniku apd. Taky se detailně se zajímáte o to, kam jedete, zda máte polopenzi, jak vypadá hotel, jaké má reference, jak vypadá okolí nebo jaké funkce […]

Přečíst
19. 7. 2022
Jak refinancovat hypotéku

Blíží se vám konec fixace úrokové sazby, potřebujete optimalizovat své splátkové výdaje nebo jste si sjednali hypotéku v době vysokých úrokových sazeb a chcete nižší úrok? Poradím vám jak na to.

Přečíst
13. 1. 2022
Paušální daň a hypotéka. Jak prokázat své příjmy?

Podnikatelé, kteří v minulém roce vstoupili do režimu tzv. paušální daně mohou mít letos problém při vyřizování hypotéky. V paušálním režimu totiž podnikatelé platí jednotnou výši daně a záloh na sociální a zdravotní pojištění bez nutnosti podávat za uplynulé daňové období daňové přiznání. Banky naopak při posuzování schopnosti splácet úvěr mají zákonnou povinnost příjmy ověřovat. Jak budou […]

Přečíst
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram