Hypoteční dotazník

Informace pro vytvoření návrhu financování

Ráda vám připravím návrh financování vašeho záměru, nicméně bez informací o vaší aktuální finanční situaci a specifikace vašich finančních cílů to nepůjde.

Níže v dotazníku můžete vyplnit základní data, která mi usnadní vytvoření návrhu financování, který s vámi následně ještě upřesním a doladím tak, aby odpovídal vašim požadavkům a splňoval všechny náležitosti, které jste si vyžádali.

Kolik zpracování návrhu financování stojí?  Zpracování návrhu je zdarma a nic vám neúčtuji. Pokud potřebujete individuální konzultaci, pak tu u mě v délce 30 minut máte zdarma také.

Jaký následuje postup zpracování

Vyplníte údaje o své aktuální finanční situaci a své cíle...
... pokud mi bude něco chybět, spojím se s vámi pro ujasnění požadavků..
... po vyhodnocení informací vám zpracuji návrh úvěrového financování...
... doladíme detaily  a pustíme se do realizace...
hypoteční dotazník

1. ÚDAJE O HLAVNÍM ŽADATELI


Pokud pobíráte výplatu nebo dávky, napište mi prosím následující údaje o vašem příjmu.


1B- ÚDAJE O SPOLUŽADATELI


Pokud pobíráte výplatu nebo dávky, napište mi prosím následující údaje o vašem příjmu.


2. ÚČEL FINANCOVÁNÍ


3. NASTAVENÍ NOVÉ HYPOTÉKY


Odesláním vyplněného formuláře potvrzujete, že vámi vyplněné údaje jsou pravdivé. Já, Martina Škarydková, potřebuji Vámi poskytnuté kontaktní údaje k tomu, abych vám mohla poslat zpracovaný návrh financování a také vás informovat o produktech a službách. Odběr sdělení můžete kdykoli odhlásit.

VÁMI VYPLNĚNÉ ÚDAJE JSOU PRO MĚ DŮVĚRNÉ!


Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce každého zaslaného mailu v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.
celé znění zde
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram