Prodej nemovitosti

Moderní prostředky prodeje a přípravy nemovitosti k prodeji je u mě standardem.

CHCI PRODAT...

Pronájem nemovitosti

Kvalitního nájemce pro vás vyhledám, prověřím a doporučím.

CHCI PRONAJMOUT...

Online odhad

Potřebujete zjistit, za kolik a za jak dlouho nemovitost můžete prodat?

POTŘEBUJI ODHAD NEMOVITOSTI...
Reality

Finance

Zajištění

Spolu
Specializace- to je heslo dnešní doby a ve finanční a realitní sféře to platí obzvláště. Pryč (aspoň doufám) jsou už doby, kdy finanční poradce „radil“ lidem, jak spořit, jak investovat, jak se pojistit a přitom tuto činnost provozoval nekvalifikovaně jen jako „přivýdělek“ ke svému zaměstnání a to stejné platí i pro realitní makléře…

Všichni realitní makléři musí splňovat od roku 2021 kvalifikační nároky na odbornost, praxi a svoji činnost mohou vykonávat pouze jen jako vázanou živnost. I přesto, že předchozí  praxi v realitách mám, tak i přesto jsem absolvovala certifikační zkoušku před akreditovanou osobou.

ČNB v dnešní době klade vysoké nároky na ty, co se na finančně-poradenském trhu pohybují nebo do něj nově vstupují. Všichni poradci musí mít povinně složené nelehké certifikační zkoušky. Tyto zkoušky jsou pro všechny oblasti finančních produktů- hypotéky, investice, penzijní spoření, pojištění. Všech těchto licencí jsem držitelem.

S pořízením nebo prodejem nemovitosti jsou spojeny různé úkony. Ať už jde o přípravu nemovitosti na prodej, smlouvy,  pojištění nemovitosti nebo její financování prostřednictvím hypotéky, tak v tomto všem- "pod jednou střechou" - vám umím pomoci a celým procesem vás provést.

Máte dotaz ohledně prodeje, pronájmu, ocenění nemovitosti? Napište mi. Odpovím zpravidla do 24 hodin.

Contact Form hlavní

Realitní služby

... co vše zahrnují moje služby

Nacenění nemovitosti

Odhad prodejní ceny nemovitosti a tržní analýzy.
Jedna ze základních prací realitního makléře. Zpracování tržní analýzy a odhad tržní ceny nemovitosti.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Nafocení nemovitosti k inzerci

Perfektní foto nemovitosti je základ
Nafocení jednotlivých místností z několika úhlů tak, aby měl zájemce jasnou představu o tom, jak nemovitost vypadá, jaké má dispozice a provedení.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Videoprezentace nemovitosti

Videoprohlídka interiéru i exteriéru prostřednictvím kamery a dronu
Videoprohlídka usnadní zájemci o koupi nemovitosti  vytvoření představy o umístění nemovitosti, dispozicích  a orientačním seznámením s nemovitostí ještě před tím, než dojde na prohlídku v reálném čase.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Foto-staging nemovitosti

Vizualizace možného uspořádání bytových prostor nebo jejich finální podoba po rekonstrukci.
Jedna z nedílných služeb realitního makléře. Foto-staging představí zájemcům o koupi nemovitosti její možné dispoziční využití (kde a jak umístit nábytek, aby byl prostor efektivně využitý atp). Případně jak bude prostor vypadat po dokončení rekonstrukce. Alternativou k této službě je i tzv. home-staging.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Vizualizace půdorysu

Vizuální řez nemovitosti pro snadnější představu uspořádání místností
Vizuální znázornění půdorysu nemovitosti,  jednotlivých pater  a případného rozmístnění vybavení slouží opět pro lepší představu dispozic nemovitosti.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Propagační materiály

Informacel o nemovitosti také v tištěné podobě.
Na prohlídkách se velmi osvědčilo, pokud zájemce obdrží také tištěnou formu nabídky se všemi informacemi tak, aby se k nim mohl kdykoliv vrátit.

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi.

Financování nákupu

Vyřízení hypotéky pro kupujícícho se všemi výhodami.
Vyřízení financování nákupu nemovitosti pro zájemce je rychlé s minimem nutných podkladů, které musí doložit. Kompletní administrativu vyřizuji za vás.

Administrativa spojená s touto službou je zahrnuta v provizi.

Administrativa 

Veškeré úkony spojené s prodejem a převodem vlastnických práv.
Příprava smluvní dokumentace, vklad na katastr, zařízení úschovy kupní ceny (notář, advokát nebo bankonví úschova); předání nemovitosti, pomoc při přepisu energií...

Cena za tuto službu je zahrnuta v provizi, pokud není stanoveno jinak.
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram