Odhad ceny nemovitosti

Chcete prodat svoji nemovitost  a potřebujete zjistit, za jakou cenu a za jak dlouho ji prodáte?

Pokud ano, ráda vám pomůžu. Proberu s vámi vaši situaci, odhadnu cenu vaší nemovitosti a připravím cenovou nabídku svých služeb včetně časového plánu prodeje. Díky této úvodní službě zdarma si uděláte perfektní představu, co všechno bude prodej vašeho bytu obnášet.

Při výpočtu odhadní ceny nemovitosti vycházím z aktuální situace na trhu a využívám také profi verzi aplikace Valuo pro realitní kanceláře, která eviduje přehled o prodaných bytech z posledních měsíců.

Kolik odhad stojí?  Když aktuálně potřebujete byt prodat + zpracovat cenovou nabídku na realitní služby spojené s prodejem, je služba zdarma. Když zatím o prodeji přemýšlíte nebo odhad potřebujete pro jiný účel, odhad stojí 1 500 Kč. Pokud se v budoucnu rozhodnete pro prodej, poplatek vám vrátím.

Jaký následuje postup zpracování

Vyplníte údaje o své nemovitosti na této stránce ...
... spojím se s vámi pro ověření údajů a podle typu nemovitosti se domluvíme na osobní prohlídce ...
... po vyhodnocení  stavu nemovitosti zpracuvji odhad tržní ceny vaší nemovitosti ...
... následně připravím cenovou nabídku svých služeb včetně plánu prodeje.
Reality- oceňování
Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce každého zaslaného mailu v souladu se zásadami ochrany osobních údajů.
celé znění zde
phone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram