fbpx

Moje činnost

_MG_1305

Vážení klienti,

v oboru financování bydlení, spotřebitelských úvěrů, pojištění, investic a realit působím od roku 2008.

Prioritou jsou nejnižší náklady spojené s  vyřízením úvěru. Pokud tedy máte ještě výhodnější oficiální nabídku, stačí mi ji předložit a automaticky Vám vyjednám výhodnější. V průměru vyjednaná úroková sazba je o 0,3%-0,5% nižší oproti základní úrokové sazbě banky.

Vyvarujte se zavádějícím, na první pohled dobře vypadajícím, nabídkám na dlouhodobě fixované sazby pod 1,79%, tyto sazby jsou již většinou nereálné, častokrát slouží pouze k optickému zaujetí klienta, a nebo jsou tyto sazby vykoupeny jinými poplatky či produkty.

Nabídky je nutné srovnávat podle stejných parametrů, např. bez pojištění a jiných podmínek, délky splácení i doby fixace. Úrokové sazby na rozdíl od konkurenčních nabídek nabízím reálné a pro Vás si je nechám závazně ihned při zažádání schválit.

Hypotéky nabízím bez nutnosti zřízení vedlejších produktů k hypotéce, jako jsou různá nevýhodná či bezpředmětná životní pojištění, pojištění schopnosti splácet, kreditní karty a další, čímž se skutečné náklady na splátky (RPSN) snižují až o několik desetin procent. Poplatek za běžný účet k hypotéce je taktéž zdarma!

Své klienty zastupuji při jednání s úřady i s realitními makléři. Do banky nebudete muset vůbec jít, maximálně jednou. Poskytnu Vám kompletní servis a zjednodušenou komunikaci tak, že většinu podkladů k hypotéce můžeme řešit pružně elektronicky, abyste vyřizováním hypotéky strávili co nejméně času a měli jste minimum starostí.

Pokud nemáte prozatím vybranou vhodnou nemovitost, umím Vám zajistit pohotovostní hypoteční úvěr, který můžete čerpat za 9 až 24 měsíců bez dalšího dokládání příjmů před samotným čerpáním úvěru.

Nabízím můj osobní bonus v podobě kompletního vyřízení hypotéky zdarma, vč. kompletního servisu po celou dobu trvání hypotéky. Rovněž Vám mohu pomoci s vyhledáním vhodné nemovitosti. Nejsem omezena lokalitou působnosti. Vzdálenější oblasti ČR lze efektivně řešit korespondenčně-emailem, poštou, telefonicky či přes daný kontakt na pobočku v místě Vašeho bydliště.

Vyjednám Vám jedinečnou hypotéku pohybující se ve výrazně nižších úrocích než je aktuální průměr na trhu. Mým cílem je prosadit Váš případ za co nejlepších podmínek. Jednám na straně Vaší, ne na straně banky, takže pokud se cokoliv zkomplikuje, dělám maximum pro to, aby hypotéka prošla např. na výjimku, případně se obrátím na jinou banku, která dokáže Váš případ uspokojit.

Nabízím komplexní a objektivní porovnání celého trhu.

Těším se na spolupráci s Vámi.

 

Člen Asociace finančních poradců

Výhody pro Vás

1.

Úvěry

V průměru o 0,3% až 0,7% nižší úroková sazba hypotéky než jakou Vám nabídne Vaše banka. Bez nutností kreditních karet a životního pojištění. Vyřízení nové hypotéky maximálně do 14 dní od dodání všech podkladů, standardní refinancování do 10ti pracovních dní. Kompletní zpracování úvěru zdarma!

2.

Pojištění a optimalizace

Výběr z širokého portfolia životního i neživotního pojištění.  Pojištění staveb (komerčních prostor, bytových domů, chat, bytů a rodinných domů) je samozřejmostí. Pojištění nemovitostí  je navíc pro mé klienty levnější o 30%-40%. Cestovní pojištění o min. 50% levnější.

3.

Development

Vyjednání nadstandardních podmínek úvěru (úroková sazba, minimální nebo žádná podmínka předprodanosti, expresní zpracování, zajištění rezervy finančních prostředků na slácení úroků atd.) a následný servis v průběhu jednotlivých etap čerpání. Úrokové sazby dle typu úvěru začínají od 0,9%

Hlavní specializace

family of four in dream house

Úvěry a hypotéky

V oblasti úvěrového financovní Vám mohu pomoci se snížením úroku a splátky Vašich současných úvěrů  a to jak spotřebitelských, hypotečních tak i tzv. mikroúvěrů. Dále vyjednat lepší úrokovou sazbu hypotečního úvěru a to v průměru o 0,3% až 0,7% méně oproti standardní nabídce banky.  Dofinancování  kupní ceny nebo rekonstrukce, vybavení domácnosti  úvěrem ze stavebního spoření. Vyřízení nové hypotéky maximálně do 14 dní od dodání všech podkladů, standardní refinancování do 10ti pracovních dní.

Piggy Bank

Pojištění a optimalizace smluv

V souvislosti s hypotečními a spotřebitelskými úvěry lze pojistit neschopnost splácet, ztráty zaměstnání, trvalé následky úrazem nebo nemocí, smrt, zproštění od placení a mnohé další dle individuálního požadavku klienta. Pojištění staveb (komerčních prostor, bytových domů, chat, bytů a rodinných domů) je samozřejmostí. Pojištění nemovitostí  je navíc pro mé klienty levnější o 30%-40%.

V oblasti pojištění máte navíc možnost využít možnosti revize Vašich již aktivních smluv.  Revizi smluv doporučuji provádět minimálně jednou za dva roky anebo v době, kdy se Vám změnila životní situace (svatba, narození potomka, koupě domu, úmrtí, splacení dluhů apod.)

Project drawings, building and cranes under construction

Developerské projekty

Služby v oblasti financování developerských projektů (výstavba, rekonstukce, koupě s následným prodejem aj.) zahrnují především vyjednání nadstandardních podmínek úvěru (úroková sazba, minimální nebo žádná podmínka předprodanosti, expresní zpracování, zajištění rezervy finančních prostředků na slácení úroků atd.) a následný servis v průběhu jednotlivých etap čerpání. U projektů zaměřených na výstavbu bytových domů/bytových jednotek navíc zajišťuji nacenění projektu u bank pro garanci exclusivních podmínek pro budoucí zájemce/ klienty o koupi prostřednictvím hypotečního úvěru.

Facebook Messenger