fbpx

Vzdělání a znalosti

Znalost oboru, odborná kvalifikace a kontinuální sebevzdělávání je standardem.

Odborná praxe

Aktivní dlouhodobá praxe je předpokladem úspěšného řešení i nestandardních situací.

Prokazatelné výsledky

Spokojenost klientů je prioritou! Reference jsou vizitkou dobře odvedené služby.
Finance

Reality

Zajištění

Spolu
Specializace- to je heslo dnešní doby a ve finanční a realitní sféře to platí obzvláště. Pryč (aspoň doufám) jsou už doby, kdy finanční poradce „radil“ lidem, jak spořit, jak investovat, jak se pojistit a přitom tuto činnost provozoval nekvalifikovaně jen jako „přivýdělek“ ke svému zaměstnání…

ČNB v dnešní době klade vysoké nároky na ty, co se na finančně-poradenském trhu pohybují nebo do něj nově vstupují. Všichni poradci musí mít povinně složené nelehké certifikační zkoušky. Tyto zkoušky jsou pro všechny oblasti finančních produktů- hypotéky, investice, penzijní spoření, pojištění.

Udržet odborný přehled ve všech oblastech finančně-poradenského trhu není snadné a došla jsem názoru, že není možné dělat více věcí najednou na 100%; Mojí specializací jsou hypotéky a developerské financování a tak tomu i nadále bude i přes to, že splňuji kvalifikační odbornost ve všech výše uvedených disciplínách.

Aby bylo možné poskytnou opravdu perfektní a kvalifikovanou službu v každé oblasti, kterou si zrovna žádáte, spolupracuji s kolegy, kteří jsou odborníci ve svých oborech - REALITY - INVESTICE - FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ

Kolegové

specialisté ve svém oboru

Bc. Martina Škarydková, MBA

Hypoteční a úvěrový specialista
Praxe od roku 2008; specializace: úvěry na bydlení, financování developerských projektů, konsolidace

Marek Fatura

Asistent a hypoteční konzultant
Marek má zkušenosti z banky, kde pracoval jako Senior hypoteční specialista. Praxe v oboru přes 10let.

Michaela Landrgottová
Jiří Landrgott

Realitní činnost
Sourozenecká dvojice realitních makléřů s dlouholetou praxí jak na Českém, tak i zahraničním ralitním trhu. Prodej - pronájem - vyhledání nemovitosti. Online odhad nemovitosti a stanovení prodejní ceny.

Mgr. Bohumila Severýnová

Privátní finanční a investiční poradenství
Vystudovala finanční a pojistnou matematiku na UK. Pomáhá lidem najít správnou cestu k finanční svobodě skrze dlouhodobý finanční plán, investice a ochranu majetku.

Ing. Vladimír Kos

Investiční specialista- tvorba a zhodnocení kapitálu
Investiční odborník se specializací na tvorbu investičního plánu a zhodnocení finančních prostředků. Zaměření především na klienty s minimálním měsíčním příjmem od 60tis.
globeangle-double-upphone-handset
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram