fbpx

Co byste řekli tomu, kdybyste již nemuseli do banky a vše vyřídili on-line?

 

Zbavíte se tak starostí, kdy si vzít volno ze zaměstnání, abyste mohli jít do banky v pracovní době. Navíc získáte více času na rodinu, na své koníčky.  Nabídky vám porovnám od všech bank a pošlu vám několik variant řešení vaší situace.

Vyřízení hypotéky je složitý proces, hodně času stojí schůzky v bankách, výběr správné banky, porovnávání získaných nabídek a informací, kterým často není moc rozumnět.

Umím si představit, jak je těžké pouštět se do něčeho, o čem vlastně nic moc nevíte; jak je stresující nevědět, co přijde, co máte kdy udělat, zařídit a také moc dobře vím, jaké to je, když máte strach, abyste neudělali špatné rozhodnutí.

Za svoji praxi jsem se setkala s mnohými modely online zpracování hypotéky a dlouho jsem přemýšlela nad tím, jak vám opravdu pomoci s celým procesem vyřizování hypotečního úvěru, tak abyste nakonec mohli svým přátelům říct, že vyřízení hypotečního úvěru byla pro vás hračka:-)

 

Jak vyřízení online probíhá?

 

 

1. krok - objednáte si hypotéku

Objednávku uděláte tak, že vyplníte objednávkový formulář, kde mi mimo vaše osobní údaje také popíšete váš záměr. Každá maličkost může hrát zásadní roli a čím více toho budu o vás vědět, tím lépe pro vás- mohu pak vytvořit nabídky přesně na míru.

2. krok - návrh financování

Do 24 hodin od obdržení vyplňého formuláře s kompletními údaji o vás vám připravím návrh financování, který vám odešlu na email.

 

3. krok - Podpis žádosti o hypotéku

Telefonní rozhovor může proběhnout přes Skype, Messenger, Viber nebo WhatsApp. Zodpovím  vaše otázky ohledně hypotéky a přejdeme k podpisu žádosti o hypoteční úvěr.

 

4. krok- Vyřizování hypotéky

Po podpisu žádosti o hypotéku nechám zkontrolovat registry a když budou v pořádku, pokračujeme ve vyřizování dál. Na email vám pošlu seznam toho, co budu ještě potřebovat k vyřízení. Pomůžu vám i s komunikací s realitním makléřem. Až budu mít kompletní podklady, celou hypotéku předám na finální schválení.

 

5. krok- Kontrola úvěrové smlouvy

Po schválení vám do emailu odešlu návrh hypoteční smlouvy, abyste si vše mohli smlouvu v klidu pročíst. Poté společně projdeme smlouvu, odpovím na vaše dotazy, a hlavně zkontrolujeme, jestli smlouva odpovídá podle toho, co jsem vám v průběhu vyřizování slíbila.

 


Až do této chvíle je pro vás vše, co jste podepsali, NEZÁVAZNÉ. To znamená, že stačí kdykoliv napsat třeba email, že o hypotéku nestojíte nebo že jste si to rozmysleli a vše se stornuje. A to i v případě, že už jsou úvěrové smlouvy hotové.

Závaznou se pro vás stává smlouva o úvěru po jejím podpisu.


 

 

6. krok- podpis hypotéky

Pokud s hypoteční smlouvou souhlasíte, pak vám smlouvy posílám doporučenou poštou až k vám domů nebo do zaměstnání (jak si zvolíte). Vy mi pak posíláte v předplacené odpovědní obálce smlouvy z vaší strany podepsané (ověřený podpis)* ; případně je možné domluvit podpis na konkrétní pobočce v okolí vašeho bydliště.

*poplatky za ověření vám proplácím, když mi nazpět pošlete originál dokladu

 

7. krok- následný servis

Po celou dobu, co budete mít hypoteční úvěr, vám jsem k dispozici a pomůžu vám nejen s čerpáním hypotečního úvěru, dodatků, ale hlavně s vyjednáním podmínek po fixaci. Termín fixace si zapisuji do kalendáře a půl roku před koncem fixace se vám ozvu a zajistím pro vás co nejlepší podmínky i po fixaci nebo vám pomůžu s navýšením hypotéky, popřípadě změnou banky.

 

Klikněte zde na tlačítko a objednejte si hypotéku ještě dnes! Vyplnění formuláře vám zabere jen 3minuty. 

OBJEDNAT

 

 

Comments are closed.

Facebook Messenger