fbpx
Paní Škarydková je člověk na svém místě. Neuvěřitelné příjemná, ochotná, profesionální a lidská. S její prací jsme byla maximálně spokojena a mohu vřele doporučit!

Tereza Rážová

Pani Martina Skarydkova je opravdu odbornik na svem miste. Na jakoukoliv otazku mela relevantni odpoved, kazdy problem bravurne vyresila. Urcite doporucuji vsem, a to na 100%.

Karel Sobisek

Paní Škarydková je moc milá, ochotná, rychlá, se vším nám pomohla, přestože naše požadavky nebyly a nejsou jednoduché. Potřebovali jsme financování zahraniční investice do nemovitosti mimo EU. Zástava nemovitosti, odhady, spoustu papírů a potvrzení. Palec nahoru, pět hvězdiček a vřele doporučuji! 🙂

Milan Rusek

Paní Martina Skarydková je nejlepsi specialista v oboru ze všech co jsem měla moznost poznat. Velmi milá, vstřícná, rychlá, ochotná, flexibilní. Udělala pro mě víc, než je v jejím popisu práce 🙂 100% DOPORUČUJI !!!

Milada Hanafi

Paní Škarydkovou mohu jen doporučit, neměla to s námi lehké, ale vše zvládla nad očekávání. Milá, ochotná, spolehlivá a profesionální.

Michal

Příjemná, pro-aktivní - tak dle mého vypadá přístup skutečného profesionála. Vřele doporučuji ke spolupráci - neuděláte chybu 🙂

Pavel Veselý

Paní Skarydková je nejlepší v CR,vse ochotne zaridi,poradi a vyridi

Marcela

Moc milá a ochotná, vše podrobně vysvětlí

MONIKA

Paní Škarydková je úžasná. Skvělé jednání. Na telefon i mail VŽDY odpověděla a poradila. Vděčím jí za vyjednání hypotečního úvěru. Vřele doporučuji.

Veronika

Vše bylo v pořádku, přes problémy s developerem se vše podařilo úspěšně vyřešit, paní Škarydková se snažila a dobře i poradila, kde nemusela. děkuji

Josef

Paní Škarydkovou mohu všem doporučit. Osobně jsem byla s její prací maximálně spokojená. Vzájemná komunikace byla plynulá, intenzivní, p. Škarydková byla vždy k dispozici na tlf. či e-mailu při jakémkoli dotazu, nejasnostech apod. , což vedlo k rychlému vyřízení hypotéky za podmínek, které splnily moje představy. Mohu potvrdit její spolehlivost, profesionalitu...

Darja D.

profesionální přístup, komunikace, zájem, děkuji

Peter

Velice ochotná, vstřícná, dokázala mi zajistit produkt přesně podle mých představ, kdykoliv byla k dispozici....skvělá spolupráce !!

Jaroslav

Spokojenost maximální.

Rostislav

Musím slečnu škarydkovou doporučit jako výkonný ředitel společnosti EXCLUSIVE RENTALS LTD. Slečna škarydková se stará o naše klienty s maximální péčí.

Tomáš

SPOLEHLIVA

jana

Ačkoliv jsem si dosud refinancování mé hypotéky nikde nesjednal, musím uznat, že ze všech možných (podotýkám že i nemožných) nabídek byla nabídka paní Martiny rozhodně nejpřesnější a proto ji plně doporučuji i mým následníkům. Kdyby mne tlačil čas, bylo by rozhodnuto.

David

Paní je velice ochotná, má velký přehled, nabídky jsou jedna z nejnižších podle zadaných parametrů.

Jan

výborně dané problematice rozumí,velice příjemná,ušije Vám HÚ na míru,všem doporučuji

Martin

Už se neozvala, tak hodnotím špatně.

Vlastimil

Doporučuji, ochota a aktivní přístup.

Daniel

Paní Škarydková reagovala velmi rychle a odpověděla vždy na naše všeobecné dotazy. Díky její nabídce se nám podařilo dohodnout výhodnější úvěr u naší stávající banky, a proto jsme nakonec její nabídky nevyužili. Nicméně musím znovu poděkovat za její ochotu a rozhodně mohu při refinancování vřele doporučit. M.V.

Michal

Příjemná a profesionální.

Jana

Ochotná, spolehlivá. Doporučuji

Šárka

Úplná spokojenost s rychlostí i komunikací.

Jan

Paní Škarydková je člověk na svém místě. Velice nám pomohla a můžu jen vřele doporučit.

Miluše

Velmi ochotná paní, vyzná se...

Petr

Se službami paní Škarydkové jsme velice spokojeni. Nabídla nám řadu alternativ dle našich požadavků a aktuální situace, a přestože se jednalo o refinancování dvou různých úvěrů, navíc v kombinaci s rekonstrukcí, dokázala najít to nejlepší řešení. Při vyřizování úvěru nám promptně zodpověděla všechny naše všetečné otázky a pomohla nám i při jednání se stávající bankou. Lepšího poradce si neumím představit.

Jiří

Momentálne řeším s pani Martinou Škarydkovou uver na bydlení.Je neuveřitelne rychlá,moje banka u ktery jsem asi 5let let mi uver zamitla byla jsem strašne sklamana a pak jsem dostala kontakt na pani Škarydkovou a opravdu mi dala jiskru do očí.DOPORUČUJI jsem doposud spokojena.Dekuji

Šárka

Vše tak, jak má být! Doporučuji!

Pavel

Momentalne s pani Skarydkovou vyrizujeme hypotecni uver. Jsme moc spokojeni s jeji rychlosti, tim,ze vse si vyrizuje s realitnim maklerem a my dodavame jen potrebne doklady,ktere ona peclive pripravi. Po dokonceni celeho obchodu jeste zhodnotim znova,ale vsem doporucuji tuto poradkyni.

Jarka

dopručuji,díky

Aleš

Velice aktivní, flexibilní a příjemná poradkyně. Se vším poradí, rychle reaguje, vede vás krok po kroku.

Tomáš

skvělý přístup

Jiří

Ochota pomoci, rychlost nabídky, výborná komunikace. Doporučuji

Vladimír

100% spokojenost

Sargis

I přesto, že jsem se s paní Škarydkovou po dobu zřízení úvěru nikdy osobně nesetkal a vše probíhalo pouze telefonickou nebo písemnou formou, vždy jsem obdržel informace a formuláře včas, včetně informací co a jak mám udělat. Celkově jsem byl velmi spokojen.

ladislav

Vřele doporučuji.

Renata

Příjemné vystupování

Lubomír

SUPER!!

David

velice rychlé jednání

Alena

Spokojený

Karel

Jsem velice spokojena.

Miroslava

Inteligentní, krásná a hlavně neuvěřitelně aktivní dáma s neskonale příjemným vystupováním. Paní Škarydková zařídila úplně vše v krátkém čase. Její poradenské služby doporučuji všem, kteří chtějí své bydlení.

Richard

Perfektní

Michaela

výborná nemám co dodat. Janáčková.

Janáčková

Zatím jsme jenom podaly žádost na vyhodnocení bonity. Je to solidní porádce, jedná rychle a profesionalně.

Vitaly

Byla jsem velmi spokojená s rychlostí i nabídkou, byť jsem si zatím nevybrala.

Iva

Sice jsem nevyužil služeb ale co není může být.Byl jsem velmi spokojen za aktivitu a rychlost.

Oldřich

Dobrý den, děkuji za rychlý a vstřícný přístup věřím, že danou záležitost dořešíme. Jsem i nadále s pozdravem. Filip Růžička

Filip

viborni

michal

Spokojenost

Lubomír

Milá, nevtíravá a neskutečně obětavá. Ohromný tah na bránu, jaký jsem již dlouho nezažil. Vřele doporučuji.

František

Doporučuji, maximální spokojenost

Václav

Rychlé jednání, velice vstřícný přístup. Sympatická paní/slečna.

Lubomír

Paní Škarýdková velice rychle zareagovala a nabídla mi výhodnou nabídku refinancování mého stávajícího úvěru na bydlení. Pokud se nedohodnu v brzké době s mým finančním poradce, pravděpodobně využiji služeb paní Škarýdkové. Děkuji. M.P.

marek

Děkuji!

Darina

Rychlý kontakt, nabídka. Bohužel slíbeno něco, co nebyla schopna zajistit.

Markéta

výborná

Miroslav

Byl jsem spokojen s rychlostí, bohužel nám stávající banka znevýhodňuje refinancovaní 🙁

Igor

Velice vstřícný, rychlý přístup.

Marek

Zatím jsem spokojená

Renáta

Příjemná,vstřícná

Renata

Velice spokojen s přístupem a zájmem o poskytnutí úvěru. Velice se stará o to aby byly všechny doklady OK a dobře poradí co je nutné nyní a co později. Super. Jaroslav Krtička

Jaroslav

Paní Škarydková reagovala prakticky okamžitě (v řádu minut). Naprostá spokojenost.

Gabriela

Facebook Messenger